logo

درباره دیدنی‌ست

دیدنی‌ست از سال 1400 با هدف جستجو و به اشتراک‌گذاری علاقه‌مندی کاربران در حوزه‌های مختلف از جمله پوشاک، دکوراسیون و … ایجاد شده است. با وجود تصاویر متنوع در دیدنی‌ست، شما همیشه ایده‌هایی را که بتوانید از آن ها الهام بگیرید، خواهید یافت. وقتی علاقه‌مندی خود را یافتید آن‌ها را ذخیره می کنید تا علاقه‌مندی‌تان را سازماندهی کنید و به راحتی آن‌ها را پیدا کنید. شما همچنین می توانید علاقه‌مندی‌تان را در دیدنی‌ست با دیگران به‌اشتراک بگذارید.

در اکسپلور جستجو کنید

اکسپلور شما جایی است که تصاویر، افراد و کسب‌وکارهایی را که ما بر اساس فعالیت‌های اخیرتان فکر می‌کنیم شما آن‌ها را دوست دارید، در آن می‌بینید. همچنین تصاویری از افرادی که شما دنبال کرده‎‌اید را در “دوستان من” به شما نمایش می‌دهیم. شما همچنین می‌توانید تصاویر را با وارد کردن کلمات در قسمت جستجو بیابید. عبارت “جشن تولد” را جستجو کنید و علاقه‌مندی خود در مورد کیک تولد، هدایا و … را از بین صدها تصویر متنوع پیدا کنید.

کشف علاقه‌مندی

از قسمت جستجو برای کشف ایده‌ها، افراد و سبک‌های مورد علاقه خود استفاده کنید. موضوعات پیشنهادی را بررسی یا موضوعات مورد نظر خود را جستجو کنید. روی پروفایل‌ها در صفحه‌‌ی جستجو شده کلیک کنید تا ایجاد کننده هر تصویر را بیابید و تصاویر و مجموعه‌های دیگر آن کاربر را مشاهده کنید. از تصاویر دوربین‌تان برای یافتن تصاویر مرتبط با آن‌ها و نتایجی بر اساس بخش‌هایی از تصویر که مد نظرتان است (مانند لباس، کیف، کفش و …) استفاده کنید.

ذخیره و اشتراک‌گذاری

وقتی که تصویر مورد علاقه خود را پیدا کردید، روی قلب موجود در بالای عکس کلیک کنید تا آن را در مجموعه دلخواه خود ذخیره کنید. کیک تولد فوق العاده رو امتحان کردید؟ با ثبتش در دیدنی‌ست به مردم بگویید چطور بود. ممکن است تصویر یا مجموعه‌ای پیدا کنید که می‌دانید علاقه‌مندی یکی از دوستانتان است، دکمه اشتراک‌گذاری را کلیک کنید تا آن را مستقیما برای دوست خود بفرستید و یا در گروه‌ها به اشتراک بگذارید. شما همچنین می‌توانید در دیدنی‌ست می توانید محصولاتی را برای خرید جستجو کنید. تصویر محصول عرضه شده را پیدا کنید و با کلیک روی دکمه مشاهده در سایت، محصول را ببینید.

افزودن تصویر

تصویری از رایانه یا تلفن همراه خود آپلود کنید و با انتخاب دسته بندی و مجموعه و اضافه کردن عنوان و توضیحات، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید تصاویری که آنلاین مشاهده می‌کنید را در دیدنی‌ست اضافه و ذخیره کنید. شما در هر زمان می‌توانید اطلاعات تصاویری که افزوده‌اید را ویرایش و آن‌ها را به مجموعه‌های دلخواه خود انتقال دهید.

ساخت مجموعه

تصاویری که ذخیره می‌کنید در مجموعه‌های شما قرار می‌گیرند. مجموعه‌های خود را نام گذاری کنید و علاقه‌مندی خود را در آن‌ها با سلیقه‌ی خود دسته‌بندی و سازمان‌دهی کنید. همچنین می‌توانید با اضافه کردن توضیحات، برای خود یادآور گذاشته یا مجموعه‌های خود را برای دیگران توضیح دهید.

از پروفایل خود دیدن کنید

همه تصاویر و مجموعه‌های خود را در پروفایل خود پیدا کنید و اطلاعات خود را ویرایش کنید. همچنین می‌توانید ببینید که چه کسانی را دنبال کرده‌اید و چه کسانی شما را دنبال می‌کنند. سایر افراد نیز می‌توانند پروفایل شما را مشاهده کنند.